Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: політика
Автор:
Дата: 14 квітня, 16:08
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/politics/2021/04/14/mihailo-bezhan-strategiju-rozvitku-kropivnitskoi-gromadi-rozrobljatimemo-razom.htm
політика, 14 квітня, 16:08

Михайло Бєжан: Стратегію розвитку Кропивницької громади розроблятимемо разом


Департамент з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Кропивницької міської ради розпочинає розробку проєкту Стратегії розвитку Кропивницької міської територіальної громади на 2022 – 2030 роки. Головне завдання цього документа – забезпечення зростання економічного потенціалу громади, удосконалення інфраструктури міста, підвищення якості комунальних послуг тощо, інформує сайт КМР. 


Вища динаміка розвитку, смарт-спеціалізація, акцент на модернізацію та розвиток нових технологій мають стати ключовими акцентами  розвитку громади. Всі етапи розробки і реалізації амбітного проекту тримає на особистому контролі міський голова Андрій Райкович.


Обговорення нового бачення, цілей, підходів стратегії «Кропивницький-2030» буде супроводжуватися аналізом стратегічних даних, роботою структурних підрозділів і депутатів міської ради над розробкою галузевих SWOT-аналізів і формування пріоритетів за широкої участі громадян. Адже стратегія – це спільне бачення майбутнього громади жителями, органами влади, підприємцями, науковцями і зовнішніми партнерами.


- Ми багато чого робили і до цього часу, багато буде зроблено в нинішньому і наступному роках, але потрібна загальна стратегія розвитку громади, щоб громадяни могли бачити перспективу реалізації ідей, а ми, як виконавчі органи ради, теж могли б рухатися вперед по чітко визначеному плану та бачити кінцеву мету своєї роботи, – відзначив заступник міського голови, представник партії "Слуга Народу" Михайло Бєжан. – У нас є програми розвитку тієї чи іншої галузі, але вони більш детальні: визначається, де і в якому обсязі будуть проводитись ремонти вулиць, житлового фонду тощо. І так по кожній галузі: від молодіжної політики – до розвитку інфраструктурних обʼєктів. А повинно бути щось глобальне, тобто стратегічний документ. Це і розвиток міської транспортної мережі, і впровадження електронних квитків, і закупівля нових тролейбусів. І так по кожній галузі окремо – освіті, медицині, культурі, соціальній політиці тощо. Тому ми і приступаємо до розробки проєкту стратегії «Кропивницький- 2030». І до грудня цього року ми повинні пройти всі етапи її розробки, відпрацювати  питання з робочими групами, які будуть створені, з громадянами, які захочуть взяти участь в роботі цих робочих груп, або мають креативні ідеї щодо розвитку міста.


Свої пропозиції можна надсилати на електронну адресу [email protected] Працівники департаменту відбиратимуть ті, які корелюватимуть із баченням міського голови, заступників, керівників управлінь, долучатимуть до робочих груп ініціативних громадян, представників громадських організацій, вивчатимуть їхні пропозиції і працюватимуть над їх реалізацією.


454Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: