Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: культура
Автор: Бібліотека 21
Дата: 12 червня, 16:21
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/culture/2024/06/12/chitaite-ditjam-zhurnali-tse-tsikavo-i-korisno.htm
культура, 12 червня, 16:21

Читайте дітям журнали – це цікаво і корисно

Бібліотека 21


Шановні батьки!  Скажіть, а ви читаєте  разом з дітьми? Якщо так, то дитячі журнали — це найкращі помічники в збереженні традицій  сімейного читання.  


Поробки, головоломки, експерименти та рецепти на сторінках журналів — усе це дасть  можливість  батькам і дітям робити щось разом, спілкуватися без екранів і гаджетів.


А от які з журналів  обрати для читання порекомендують бібліотекарі.   Сьогодні працівники книгозбірні для дітей №21 м.Кропивницького знайомили із «журнальним» світом вихованців  табору відпочинку Балашівської гімназії.   Знайомство видалося змістовним і веселим, бо читаючи «Смайлик» чи «Веселі уроки», «Розумашки», «Джміль» чи «Веселу перерву» ви ніби потрапляєте в чарівну країну, де знайомитеся  з багатьма цікавими друзями, казковими героями, можете побували на багатьох  зустрічах, пізнати  для себе багато різного і цікавого. 


Діти  уважно слухали огляд дитячих журналів, «сипали» запитаннями, ділились своїми враженнями і уподобаннями та визначилися з вибором журналів для спільного читання в колі сім’ї.


1385Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: