Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: культура
Автор: Бібліотека №19
Дата: 23 квітня, 12:59
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/culture/2021/04/23/v-mizhnarodnii-forum-molodih-bibliotekariv-start-podii.htm
культура, 23 квітня, 12:59

V Міжнародний форум молодих бібліотекарів: Старт події

Бібліотека №19


Сьогодні стартує дводенний V Міжнародний форум молодих бібліотекарів Української бібліотечної асоціації до якого долучилися й бібліотекарі філії №19.


Мета Форуму це зустріч молодих бібліотекарів для обговорення інноваційних напрямів діяльності. Це ‒ можливість відкрити для себе нові перспективи у професії, обмінятись ідеями та результатами бібліотечних ініціатив, познайомитись з колегами з України та світу, налагодити нові партнерства.
Цікава та насичена програма форуму ‒ доповіді, презентації успішних кейсів співпраці з різними організаціями, обговорення та дискусії, знайомства, мережування та неформальне спілкування. Наприклад, «Бурхливі можливості співпраці з бібліотеками», «Як організувати роботу так, щоб партнери знаходили вас самі», «Конструкторське бюро бібліотекарів» та багато інших важливих болючих тем сьогодення. Очікуємо цікаві кейси від колег з Німеччини, Словенії, Литви, Естонії, Румунії та України. Мови Форуму: українська, англійська.


716Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: