Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: суспільство
Автор: Кіровоградський обласний центр зайнятості
Дата: 22 жовтня, 11:28
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/society/2021/10/22/chi-mozhut-inozemtsi-pratsjuvati-za-sumischennjam-.htm
суспільство, 22 жовтня, 11:28

Чи можуть іноземці працювати за суміщенням?

Кіровоградський обласний центр зайнятості


Нормами законодавства про зайнятість населення встановлено, що роботодавці мають право на застосування праці іноземців та осіб без громадянства (далі – іноземці) на території України на підставі дозволу, що видається регіональним центром зайнятості. Праця іноземців може застосовуватися на різних посадах в одного або декількох (двох і більше) роботодавців за умови отримання дозволу на застосування праці іноземців на кожній посаді.


При цьому, відповідно до частини 3 статті 42 Закону України “Про зайнятість населення”, іноземний найманий працівник може суміщати роботу на посаді, визначену дозволом, з роботою на посаді тимчасово відсутнього працівника за умови, що суміщення триває не більше 60 календарних днів протягом календарного року. 


Довідково. У правовому полі наразі відсутнє чітке визначення терміну “суміщення”. В практичній роботі рекомендується використовувати роз’яснення управління Держпраці в області. 


Більш детально за посиланням: https://kr.dsp.gov.ua/index.php/3648-pa14-08-18739Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: