Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: суспільство
Автор: Тетяна Заболотня, провідний фахівець з питань зайнятості Бобринецької районної філії обласного центру зайнятості
Дата: 22 лютого, 11:08
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/society/2019/02/22/jak-stati-frilanserom-vid-biznes-idei-do-kovorkingu.htm
суспільство, 22 лютого, 11:08

Як стати фрілансером: від бізнес – ідеї до коворкінгу

Тетяна Заболотня, провідний фахівець з питань зайнятості Бобринецької районної філії обласного центру зайнятості


Студентська молодь  професійно-технічного училища №32 м. Бобринець стали учасниками інформаційного заходу  «Як стати фрілансером: від бізнес – ідеї до коворкінгу».


Його організували та провели представники громадської організації «Мистецька Бобринеччина» та районної дитячої бібліотеки в рамках проекту «Бібліотека свободи/Library of freedom» за підтримки Програми DOBRE та Cпілки «Громадських ініціатив України». 


Учасники зустрічі  мали нагоду не лише познайомитися з поняттями коворкінгу та фрілансу, а й поспілкуватися з успішними фрілансерами міста, стати учасниками майстер-класу з створення зачісок, отримати естетичну насолоду від солодкої флористики «sweet» - створення квіткових букетів з цукерок, набути навичок з ІТ-технологій та задати запитання начальнику центру безкоштовної юридичної допомоги. 

            

Фахівець Бобринецької районної філії  обласного центру зайнятості           Тетяна Заболотня презентувала он-лайн платформу служби зайнятості для тестування «Моя професія». Молодь дізналася, що зареєстрованому користувачу надається можливість безкоштовно пройти он-лайн-тестування, якщо існує потреба у виборі або зміні професії, саморозвитку.


Т. Заболотня окрему увагу приділила презентації базової веб-платформи для безкоштовного профорієнтаційного онлайн-консультування «Моя професія: консультаційна мережа». Зазначила, що ця платформа дозволяє пройти профорієнтаційне тестування і визначити професійні нахили та інтереси молоді віком від 14 до 25 років.


Школярі та інші учасники заходу дізналися про те, що відтепер система профорієнтаційного діагностування стала загальнодоступною, усі бажаючі мають можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації дистанційно у он-лайн  форматі  без відвідування центру зайнятості, якщо існує потреба у виборі(зміні) професії, виборі майбутнього напряму професійного навчання, оцінці власних здібностей, саморозвитку та ін.


Загалом, захід пройшов в дружній атмосфері, а його учасники отримали корисну інформацію та заряд позитивної енергії.


320Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: