Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: суспільство
Автор: Вікторія Талашкевич, Прес-клуб реформ, фото - Олена Карпенко
Дата: 4 січня 2019
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/society/2019/01/04/natalja-fenko-pro-mentorstvo-za-proektom-golosi-gromad-.htm
суспільство, 4 січня 2019

Наталя Фенько - про менторство за проектом "Голоси Громад"

Вікторія Талашкевич, Прес-клуб реформ, фото - Олена Карпенко
Шістнадцять учасників та учасниць менторської програми за проектом "Голоси громад" проходять цими зимовими місяцями коучинг у відомих і популярних менторів - медійників, викладачів, експертів.

Коучінг відбувається у рамках проекту, що його втілює громадська організація «Прес-клуб реформ» у Кіровоградській, Полтавській та Дніпропетровській областях завдяки щедрій підтримці американського народу у вигляді гранту від Посольства США в Україні.


Менторка Наталя Фенько поділилася з нами першими результатами чотирьох учасників та учасниць, які проходять коучінг саме у неї.

- Протягом листопада-грудня 2018 року учасниками менторської програми були підготовлені й реалізовані медіа-проекти соціального, культурного, освітнього та безпекового напрямків. Для цього було проведено ряд консультацій, бесід, зустрічей, обговорень як наживо, так і в режимі онлайн, - розповідає пані Наталя.

За її словами, під час консультувань обговорювалися такі проблеми, як технічні параметри адміністрування фейсбук-сторінки, алгоритм написання цікавих постів з врахуванням інтересів аудиторії, розширення кола дописувачів та наповнення сторінки якісним контентом.

- Учасник програми "Голоси Громад" Михайло Яремчук започаткував медіа-проект «Безпечний простір» отримав велику підтримку у ФБ-спільноті, - коментує пані Наталя. За словами менторки, формат медіа-проекту - загальнодоступна група у соціальній мережі Facebook, мета якого - інформувати громаду про небезпечні ситуації, що можуть чатувати на кожного, і, головне, – про можливості їх вирішення чи уникнення у різноманітних життєвих ситуаціях. Мета – обмін досвідом, інформування та спілкування небайдужих громадян задля безпеки та спокою.

- Учасниця Світлана Скирда веде медіа-проект «Анти-булінг», формат якого загальнодоступна група у соціальній мережі Facebook, а мета і завдання - інформування про випадки морального і фізичного тиску на вчителів, пошук взаємодії з батьками учнів, - ділиться першими результатами пані Наталя.

- Учасниця Ірина Зайцева знаходиться у пошуках цікавих форматів для жінок. Вона започаткувала медіа-проект «Клуб звичайних жінок» у форматі загальнодоступної групи у соціальній мережі Facebook, - розповідає менторка.

Мета і завдання проекту Ірини - створити комунікаційний майданчик для спілкування звичайних жінок, де кожна жінка має свою НАДзвичайність... «Ми жінки, в чомусь такі різні, а в чомусь однакові».

- Учасниця програми Вікторія Мельник має цікаві ідеї проектів саме для молодіжної, студентської аудиторії. Її медіа-проект «KropLit» - це друковане журнальне видання, мета якого - знайомити широку аудиторію з творчістю молодих літераторів міста та регіону, - розповідає пані Наталя Фенько. За її словами, згодом журнал набуде електронного формату. Робота виконана самостійно, починаючи від концепції і завершуючи видавничим втіленням продукту.

Незабаром опублікуємо відгуки про проект інших менторів та менторок, а також учасників та учасниць програми "Голоси Громад2. Наразі ж нагадаємо, що метою проекту є сприяння розвитку свободи преси, а також підвищення активності місцевих спільнот в ході процесів децентралізації та удосконалення навичок місцевих журналістів, блогерів і медіа-активістів.


1211Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: