Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: суспільство
Автор: Кіровоград24
Дата: 29 серпня 2016
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/society/2016/08/29/skandalnii-trts-depo-t-ne-splativ-zhodnoi-kopiiki-mistu-za-perekrittja-tsentralnoi-vulitsi.htm
суспільство, 29 серпня 2016

Скандальний ТРЦ Depo't не сплатив жодної копійки місту за перекриття центральної вулиці

Кіровоград24


На минулому засіданні Кіровоградського міського виконавчого комітету член виконкому Олександр Дануца підняв питання про законність надання дозволу на перекриття руху транспорту по вул. Велика Перспективна 20 та 21 серпня поточного року через організацію концерту з нагоди відкриття ТРЦ Depo't. Міський голова Андрій Райкович дав доручення відповідним службам міськвиконкому розібратися у цьому питанні. 


Редакція сайту «Кіровоград24» звернулася з офіційним інформаційним запитом до міського голови з проханням повідомити, на якій підставі міська рада прийняла таке рішення та чи міський бюджет отримав якісь кошти за перекриття руху від організаторів концерту. 


Нам надійшла офіційна відповідь за підписом заступника міського голови Олександра Мосіна. Так, виявилося, що підставою для перекриття руху був звичайний лист від організаторів концерту, а міський бюджет від цього не отримав жодної копійки. 


Читайте також:


Забудовник змушує пішоходів ризикувати життям


Від власників скандального ТРЦ «Depot» вимагають відновити зелені насадження


Скандальний ТРЦ «Depot» продовжує нахабніти (ФОТО)

5618Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: