Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 22 серпня 2016
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2016/08/22/vid-vlasnikiv-skandalnogo-trts-depot-vimagajut-vidnoviti-zeleni-nasadzhennja.htm
новини, 22 серпня 2016

Від власників скандального ТРЦ «Depot» вимагають відновити зелені насадження


Розпочато збір підписів під електронною петицією до власників нещодавно відкритого в місті Кропивницький торгово-розважального центру Depo't center.


Зокрема в петиції йдеться:  "21 серпня 2016 року в Кропивницькому відкрився новий торгівельно - розважальний комплекс - ТРЦ Depo't center Кропивницький.( Адреса: вул. Велика Перспективна, 48). .Група компаній «ФОКСТРОТ» під час реконструкції будинку та його переобладнання для центру , покращуючи доступ до вивіски закладу, знищила дерева, які росли не один десяток років. відповідно до Правил благоустрою міста Кропивницького Посадові особи підприємств, установ, організацій несуть відповідальність за невиконання заходів з благоустрою, а також за дії чи бездіяльність, що призвели до завдання шкоди майну та/або здоров’ю громадян, на власних та закріплених за підприємствами, установами, організаціями територіях відповідно до чинного законодавства. 


Тож вимагаємо від Кіровоградської міської ради та виконавчих органів влади застосувати всі можливі важелі впливу на керівництво даного торгівельного центру та групи компанії "Фкстрот" задля відновлення зелених насаджень біля ТРЦ Depo't center Кропивницький".


Долучитись до збору підписів можна за цим посиланням


4468Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: