Упродовж двох днів, 22-23 червня, у Кропивницькому відбувся дводенний тренінг для представників територіальних громад Кіровоградської області на тему: "Розробка алгоритму перенаправлення та доступу до спеціалізованих послуг у межах співпраці між громадами".Відкрив захід заступник міського голови Сергій Колодяжний У тренінгу взяли участь заступниця начальника Кіровоградської ОВА, депутатка міської ради Катерина Колтунова, заступниця начальника головного управління Національної соціальної сервісної служби в Кіровоградській області Тетяна Хачатурян, спеціалісти департаменту соціальної та ветеранської політики Кропивницької міської ради, управління з питань захисту прав дітей, управління освіти, управління охорони здоров'я, загальних та спеціалізованих служб підтримки постраждалих осіб Кропивницької міської територіальної громади, а також представники Знам'янської, Устинівської, Суботцівської, Соколівської, Петрівської, Великосеверинівської, Новомиргородської, Світловодської громад.
Учасники тренінгу обговорили питання реагування на випадки домашнього насильства, алгоритми взаємодії, особливості перенаправлення та візуалізацію алгоритму міжмуніципальної взаємодії.
Робота проходила плідно, в дружній атмосфері, адже подальші кроки полягають в співпраці з громадами та підписанні меморандумів про співробітництво.
Спільними зусиллями ми зможемо запобігти насильству, підтримати постраждалих і сформувати культуру взаємної поваги та відповідальності, а також забезпечити належний рівень допомоги кожній людині, яка постраждала від насильства, та кожній громаді, в якій відсутні сервіси допомоги постраждалим особам.
За результатами тренінгу учасникам вручили дипломи.
.jpg)
