Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 17 квітня, 16:59
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2024/04/17/juni-kropivnitski-gimnastki-uspishno-prezentuvali-ridne-misto-na-prestizhnih-vseukrainskih-turnirah.htm
новини, 17 квітня, 16:59

Юні кропивницькі гімнастки успішно презентували рідне місто на престижних Всеукраїнських турнірах


Пройдешніми вихідними в Україні відбулися декілька змагань з гімнастики художньої, які зібрали  сотні юних спортсменок з багатьох міст.


Так, упродовж двох днів, 13 по 14 квітня, в Кропивницькому на спортивній базі факультету фізичного виховання ЦДУ імені Володимира Винниченка проходив чемпіонат Кіровоградської області та Всеукраїнський турнір "Кіровоградська зіронька" з гімнастики художньої. 


Одночасно, із 12 по 14 квітня  у Львові тривав Всеукраїнський турнір з гімнастики художньої "Кришталеві булави". Юні грації Кропивницької КДЮСШ № 3 гідно презентували рідне місто на престижних змаганнях, зібравши повний комплект нагород у різних видах програм. 


Тренерки-викладачки Ольга Шевченко, Людмила Виноградова, Катерина Щупка, Анастасія Мельнік, Світлана Худякова, Наталія Горбань та Марія Овчаренко активно допомогали своїм вихованкам у досяганні високого рівня підготовки та здобутті спортивних перемог і повною мірою можуть пишатися їхніми успіхами. 


Найкращі вітання кропивницьким гімнасткам та їхнім тренеркам!

https://www.facebook.com/krrada.official

      

432Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: