Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 23 лютого, 15:17
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2024/02/23/solodkii-shljah-do-uspihu-pidpriemnitsja-zavdjachue-grantu-erobota-za-vlasnii-biznes-z-pastili.htm
новини, 23 лютого, 15:17

Солодкий шлях до успіху: підприємниця завдячує гранту єРобота за власний бізнес з пастили


Людмила Іщенко отримала державний грант «єРобота», завдяки чому змогла відкрити власнепереробне виробництво «MyGarden», спрямоване на виготовлення пастили та корисних солодощів для здорового харчування.


Людмила Володимирівна завжди мріяла про власний бізнес, який не лише б приносив прибуток, а й сприяв здоровому способу життя. Вона завжди була зацікавлена у здоровому харчуванні та вірила у важливість природних та якісних продуктів у їжі. Понад сім років тому вона зосередилася на виробництві пастили та інших корисних солодощів з натуральних інгредієнтів. Жінка вважала, що такий продукт зможе здобути популярність серед тих, хто прагне дотримуватися здорового способу життя. Так і сталося – її праця стала популярною, а отже і збільшились обсяги виготовлення продукції. Тому, коли вона дізналася про можливість отримати державний грант для реалізації своєї бізнес-ідеї, вирішила, що це чудова нагода поєднати свої мрії та професійні амбіції й відкрити власне переробне виробництво.


Детальне вивчення умов грантової програми, створення бізнес-плану, заявка на порталі Дія та захист перед членами комісії Кіровоградського обласного центру зайнятості – це ті кроки, які виконала Людмила Іщенко, аби реалізувати свій проєкт.


Усе вдалося. Підприємниця отримала грант.


«Я вірю, що отримання гранту дасть мені переваги в досягненні цілі –організації виробництва пастили та сухофруктів, а також розвитку українського бренду натуральних смаколиків. Моя мета – пропонуватиздорові та смачніальтернативисолодощамтим,хтоцінуєприродність. Впевнена, що,враховуючи мій досвід роботи та результати, язможу успішно вести діяльність, організувати команду. Наразі планую працевлаштувати двох робітників»,– стверджує грантерка.


Таким чином Людмила Іщенко стала успішною підприємницею, яка не лише зуміла реалізувати свої мрії, а й сприяє здоровому способу життя своїх клієнтів, пропонуючи їм якісні та корисні продукти. Її історія є яскравим прикладом того, як малі бізнеси можуть успішно розвиватися за підтримки держави.


А ви ще вагаєтесь, чи варто відкривати власну справу? Відкладіть усі страхи та беріть участь у проєкті «єРобота». Подавайте заявку через портал Дія.


А якщо у вас виникли запитання щодо отримання мікрогранту, відповіді на них нададуть фахівці Кіровоградського обласного центру зайнятості. Телефонуйте за номером  +38 (093) 478 70 81 або пишіть нам у Telegram.

   


380Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: