Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 24 листопада 2023
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2023/11/24/kropivnitskii-doluchaetsja-do-schorichnoi-sotsialnoi-aktsii-16-dniv-proti-genderno-zumovlenogo-nasilstva-.htm
новини, 24 листопада 2023

Кропивницький долучається до щорічної соціальної акції “16 днів проти гендерно зумовленого насильства”


Починаючи з 1991 року, міжнародна спільнота активно підтримує акцію “16 днів проти насильства”. Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більше ніж 100 країн світу гуртують із 25 листопада до 10 грудня свої зусилля заради об'єднуючої мети: підвищити рівень розуміння та обізнаності про всі форми насильства у громадян, створити в регіоні або й у цілій державі соціальний простір, вільний від насильства, не допускати його проявів та комплексно реагувати на виклики.

 

Дати початку та завершення акції символізують поєднання у цьому періоді превентивних та пізнавальних заходів щодо запобігання та протидії насильству, особливо щодо жінок, та захисту прав людини, адже упродовж шістнадцятиденного періоду акції відзначається вісім важливих дат. 


З-поміж них: Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок, Всесвітній день боротьби зі СНІДом, Міжнародний день боротьби з рабством, Міжнародний день волонтера, Міжнародний день людей з інвалідністю,  Міжнародний день прав людини. Вони створюють символічний ланцюжок, що означає: будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

 

Отож, мета щорічної акції — привернення уваги та активізація суспільства щодо проблем подолання насильства у сім'ї і суспільстві, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

https://www.facebook.com/krrada.official


461Перегляд
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: