Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 22 вересня, 13:00
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2023/09/22/prosvitnitska-kampanija-naibilshogo-derzhavnogo-banka-kraini-z-vidomimi-blogerami-navchae-ukraintsiv-protidijati-shahrajam.htm
новини, 22 вересня, 13:00

Просвітницька кампанія найбільшого державного банка з відомими блогерами навчає українців протидіяти шахраям


Питання безпеки коштів та фінансової грамотності актуальне у суспільстві, як ніколи. Шахраї використовують вразливість і тривогу громадян для обману та заволодінням грошима. Поліпшення обізнаності громадян та нагадування їм про основні правила безпеки під час безготівкових розрахунків є метою не тільки банків та правоохоронних органів, а й відомих українських блогерів. 


Антон Тимошенко, один із найвідоміших стендап-коміків в Україні, в легкій і зрозумілій формі розказує про найбільш поширені види шахрайства та дає поради, як їм запобігти. Ролики вже можна переглядати в YouTube , а список корисних “антишахрайських” відео продовжуватиме наповнюватись новими порадами та застереженнями.


Інформація та поради у відео допоможуть підвищити фінансову грамотність українців і тим самим захистити їх кошти та персональні дані. Знати і розуміти правила безпеки безготівкових та онлайн-платежів - це протидіяти шахраям, а саме шахрайство легше попередити, аніж боротися з його наслідками. 


1893Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: