Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 21 вересня, 13:45
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2023/09/21/z-pochatku-roku-v-ukraini-obstezheno-ponad-200-tis-ga-zemel-silgosppriznachennja.htm
новини, 21 вересня, 13:45

З початку року в Україні обстежено понад 200 тис. га земель сільгосппризначення


Фото: Міноборони


В Україні триває обстеження земель сільгосппризначення, визначених для першочергового розмінування.


Про це повідомила пресслужба Мінекономіки, пише lb.ua.


“Є 200 тисяч гектарів обстежених з початку року земель сільськогосподарського призначення. Це значний результат та значні темпи роботи. Особливо важливо, що понад 120 тисяч гектарів обстежених та розмінованих земель вже використовується сільгоспвиробниками”, - розповіла Перший віцепрем’єр-міністр України - міністр економіки Юлія Свириденко. 


Такі дані Мінекономіки надали обласні військові адміністрації.


Зокрема, за минулий тиждень піротехніки обстежили біля 4,5 тис. га земель сільгосппризначення. З них в Херсонській області – понад 3,7 тис га, Миколаївській - більше 430 га, Харківській – понад 280 га.


В Мінекономіки нагадали, що План заходів із розмінування земель сільськогосподарського призначення розрахований на чотири роки та передбачає повернення в господарську експлуатацію понад 470 тис. га найбільш цінних сільськогосподарських угідь.


Як раніше повідомлялось, українська влада планує розмінувати всю територію України за 5-7 років після завершення війни. Розмінування аграрних земель заплановано провести впродовж 3 років після визволення територій.


242Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: