Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 25 вересня, 15:04
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2020/09/25/gordist-kirovogradschini-spivpratsja-sluzhbi-zainjatosti-z-flagmanami-mashinobuduvannja-ukraini.htm
новини, 25 вересня, 15:04

Гордість Кіровоградщини: співпраця служби зайнятості з флагманами машинобудування України


Машинобудування Кіровоградщини посідає провідне місце в Україні у сфері виробництва посівних та ґрунтообробних сільськогосподарських машин, насосів і гідравлічних систем, кранів мостових електричних, а також електричного та електронного устаткування, повідомлєя відділ інформаційної роботи Кіровоградського обласного центру зайнятості.


ПАТ «Ельворті» входить до п’ятірки лідерів інноваційного рейтингу підприємств України та має 146-річну історію розвитку машинобудівної промисловості. Сьогодні компанія, як і багато нинішніх гігантів промисловості, працює за принципами філософії бережливого виробництва Toyota, які полягають в максимально ефективному використанні ресурсів підприємства. Завдяки скороченню витрат на електрику та опалення, компанія заощаджує близько 1,5 млн грн на рік. Такий раціональний підхід дозволив побудувати процвітаючу компанію-флагмана сільськогосподарського машинобудування. Зараз сільгосптехніка під брендом ELVORTI продається не тільки в Україні, а й в країнах Євросоюзу.


Протягом багатьох років ПАТ «Ельворті» співпрацює з Кіровоградським міськрайонним центром зайнятості щодо підбору необхідних кадрів. Лише упродовж останніх двох років підприємство надало до укомлектування 150 вакансій, з них за сприяння центру зайнятості на дане підприємство працевлаштовано більше 100 безробітних.


Керівництво підприємства спільно з Кіровоградським міськрайонним центром зайнятості проводить роботу у напрямку профорієнтації молоді, а також популяризації робітничих професій, які є затребуваними на підприємстві. Серед заходів – дні відкритих дверей та профорієнтаційні екскурсії, під час яких школярі на власні очі мають можливість побачити запровадження на підприємстві новітніх технологій та сучасного обладнання. Також майбутні абітурієнти знайомляться з Економіко-технологічним інститутом імені Роберта Ельворті, єдиним навчальним закладом області, який успішно впроваджує дуальну форму навчання, що дає можливість молоді одночасно навчатися і працювати.


Ще одним партнером служби зайнятості із представників машинобудівної галузі є АТ «Гідросила» – підприємство, яке спеціалізується на розробці і виробництві шестеренних, аксіально-поршневих і інших гідроприводів для гідросистем тракторів всіх класів, автомобілів, сільськогосподарських, дорожньо-будівельних, комунальних машин. 


Підприємство є найбільшим виробником гідравлічних силових машин і компонентів гідросистем на території країн колишнього СРСР і цьогоріч відзначає 90 років з дня створення. Упродовж останніх двох років підприємство надало до укомлектування більше 50 вакансій, з них за сприяння центру зайнятості на дане підприємство працевлаштовано понад 20 безробітних.


На Олександрійщині до підприємств галузі машинобудування належить ТОВ «Електро-механічний завод «Етал», що здійснює виробництво електротехнічних машин, устаткування, апаратури і виробів виробничого призначення. Чимало колишніх безробітних нині є працівниками даного підприємства. Так, лише за останні два роки за сприяння міськрайонного центру зайнятості працевлаштовано близько 100 безробітних. Забезпечується зайнятість, зокрема тих категорій громадян, які на рівних не можуть конкурувати на ринку праці.


Крім того, чимало інших підприємств машинобудівної галузі Кіровоградщини плідно співпрацюють із службою зайнятості у напрямку працевлаштування мешканців області.


Тож щиро вітаємо усіх причетних з Днем машинобудівника України та бажаємо нових здобутків, високотехнологічних рішень та інноваційних проектів!


               


417Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: