Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 16 вересня, 14:27
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2020/09/16/kropivnichanka-zdobula-novu-osvitu-za-sprijannja-sluzhbu-zainjatosti.htm
новини, 16 вересня, 14:27

Кропивничанка здобула нову освіту за сприяння службу зайнятості


Сучасний ринок праці вимагає від шукачів роботи активної життєвої позиції, мобільності та бажання здобувати нові знання та вміння. Однією з послуг служби зайнятості, яка сприяє підвищенню рівня конкурентоспроможності на ринку праці та прискоренню працевлаштування безробітних громадян є організація професійного навчання, у т.ч. й на базі центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, повідомляє Кіровоградський міськрайонний центр зайнятості.


У цьому переконалася й Алла Миколаївна, яка звернулась до Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості у пошуку роботи. Не маючи досвіду за здобутим фахом, знайти роботу у Кропивницькому було не так просто. Спроби пошуку роботи не давали очікуваного результату, проте, у відчай жінка не впадала, адже її девіз – «Не боятися перешкод та труднощів, рішення приймати без вагань, цілеспрямовано йти до своєї мети!».


На одному з інформаційних семінарів, що проходив у центрі зайнятості, безробітна дізналася, що одним з дієвих шляхів прискорення працевлаштування та підвищення конкурентоспроможності безробітних на ринку праці є професійне навчання за сприяння служби зайнятості. 


Алла Миколаївна отримала фахове консультування з питань організації професійного навчання, ознайомилася з переліком професій, за якими організовується профнавчання, у тому числі в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Дізналася безробітна й про переваги здобуття нової професії за сприяння державної служби зайнятості: для безробітних громадян, які зареєстровані у службі зайнятості, професійне навчання безкоштовне, слухачі забезпечуються безкоштовним проживанням у гуртожитку. А найголовнішим є те, що професійне навчання здійснюється виключно на замовлення роботодавців, що гарантує стовідсоткове працевлаштування по закінченню навчання. 


Врешті-решт, жінка вирішила опановувати для себе новий фах – професію «Адміністратор». Алла Миколаївна отримала направлення до Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.


«Під час навчання майбутні адміністратори навчались мистецтву грамотного обслуговування гостей, оперативного розміщення учасників різноманітних заходів у готелях, прийому відвідувачів у ресторанах, володіння комп’ютером та правилами загального діловодства. Мені дуже сподобалось навчання в Одеському ЦПТО, умови проживання та колектив викладачів», –згадує колишня безробітна. 


Час навчання промайнув дуже швидко, і по його закінченню жінка була працевлаштована за набутою професією до одного з підприємств готельного бізнесу. Недарма кажуть, що навчання – це вірний шлях знайти роботу та впевненість у завтрашньому дні.


138Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: