Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 2 червня 2020
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2020/06/02/rjatuvalniki-kirovogradschini-spilkuvalis-iz-gromadjanami-schodo-pozhezhnoi-bezpeki.htm
новини, 2 червня 2020

Рятувальники Кіровоградщини спілкувались із громадянами щодо пожежної безпеки


Наприкінці травня працівники Управління ДСНС України у Кіровоградській області та підпорядкованих підрозділів відновили проведення роз’яснювальна роботи серед населення щодо попередження виникнення пожеж у побуті - повідомляє У ДСНС України у Кіровоградській області.


1 червня працівники пожежно-рятувальних підрозділів Знам’янського, Маловисківського та Новоукраїнського районів відпрацювали з профілактичною метою житловий сектор райцентрів.


Спілкуючись із громадянами, рятувальники акцентували увагу співрозмовників на трьох важливих питаннях: пожежна безпека у побуті, у екосистемі та правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни.


Зокрема щодо пожежної безпеки у побуті, фахівці Служби порятунку порадили слідкувати за станом електро- та газового приладдя у помешканні, вчасно усувати несправності та періодично проводити профілактичний огляд усіх приладів, електромережі, розеток, подовжувачів та вимикачів. Також громадян попередили  про заборону випалювання сміття та сухої рослинності на відкритих територіях та нагадали алгоритм дій при виявленні вибухонебезпечних предметів та боєприпасів часів Другої світової війни. Усі корисні для життя правила стисло викладені у різних тематичних листівках, які рятувальники роздали під час роз’яснювальної роботи.


                       

355Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: