Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 24 лютого, 09:12
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2020/02/24/bezrobitni-vilshanschini-diznavalis-pro-negativni-naslidki-nelegalnoi-trudovoi-migratsii.htm
новини, 24 лютого, 09:12

Безробітні Вільшанщини дізнавались про негативні наслідки нелегальної трудової міграції


Про ризики нелегальної трудової міграції йшла мова під час групового профінформаційного семінару, що відбувся учора, 20 лютого, у Вільшанській районній філії Кіровоградського обласного центру зайнятості. Мета заходу – підвищити рівень інформаційної обізнаності громадян, які шукають роботу, щодо ризиків нелегальної трудової міграції за кордоном, випадків торгівлі людьми та переваг легального працевлаштування.


«Щороку наші співгромадяни, які незадоволені рівнем заробітної плати на Батьківщині або відсутністю роботи, намагаються виїхати до інших країн з метою працевлаштування. Зрозуміло, що за умови успішного працевлаштування це сприяє підвищенню добробуту сімей, в іншому випадку можна опинитися в групі ризику. Тому краще жити й працювати в Україні», – розпочинаючи семінар зазначила заступник начальника відділу надання соціальних послуг Наталія Танькова.


Під час виконання вправ «Міфи та факти» і «Плями на сонці», присутні обговорили можливі ризики, які очікують заробітчан при виїзді за кордон, а також, які можуть бути наслідки трудової міграції та нелегального перебування за кордоном.


У результаті учасники семінару прийшли до висновку, що перед прийняттям рішення про виїзд на роботу за кордон, а тим більше нелегально, варто усвідомлювати ризики, що постають перед людиною. Це і небезпека трудового рабства, і можлива руйнація сімейних стосунків, і ускладнення батьківських відносин, і депресивні настрої.


Семінар відбувся у форматі активного діалогу: за допомогою питань-відповідей учасники семінару мали змогу чітко усвідомити ризики нелегальної трудової міграції та роботи «у тіні» й серйозно замислилися над подальшим трудовим майбутнім.155Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: