Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 14 лютого, 15:34
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2020/02/14/u-kropivnitskomu-bezrobitni-mozhut-bezkoshtovno-zdobuti-robitnichu-profesiju.htm
новини, 14 лютого, 15:34

У Кропивницькому безробітні можуть безкоштовно здобути робітничу професію


Професія «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» є провідною у сільському господарстві Кіровоградщини, тому у лютому місяці поточного року, на базі Кіровоградського обласного комунального навчально-курсового комбінату «Аграрник» заплановано проведення навчання за запропонованою професію. Навчання розпочинається 17 лютого. Тривалість навчання: 6,8 міс., повідомляє відділ організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості.


Якщо вас зацікавила професія тракториста-машиніста, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості. Умовами до направлення на навчання є:


- повна загальна середня або професійно-технічна освіта;

- повноліття (не менше 18 років);

- медична довідка з допуском до професії.


Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.


Якщо вас зацікавила вказана професія, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості.


Детальніше про професії та навчальні заклади ви можете дізнатися тут.333Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: