Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 16 грудня 2019
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/12/16/pres-klub-igor-gotsul-rozpovist-pro-kapitalnu-rekonstruktsiju-sportshkoli-ta-zavershennja-budivnitstva-stadionu-v-kropivnitskomu.htm
новини, 16 грудня 2019

Прес-клуб: Ігор Гоцул розповість про реконструкцію спортшколи та завершення будівництва стадіону в КропивницькомуУ вівторок, 17 грудня о 12:00 в приміщенні прес-клубу (м. Кропивницький, вул. Євгена Чикаленка, 1а, кім. 115) відбудеться прес-конференція президента Федерації легкої атлетики України, віце-президента Національного олімпійського комітету України, екс-першого заступника Міністра молоді та спорту України Ігоря Євгеновича Гоцула.


Під час прес-конференції Ігор Євгенович розповість про хід капітальної реконструкції СДЮСШОР №2 (спортивної школи у Дендропарку), завершення будівництва стадіону на факультеті фізичного виховання ЦДПУ ім. В. Винниченка, відповість на запитання журналістів. Участь у прес-конференції також візьме президент Федерації легкої атлетики Кіровоградської області Ігор Андрощук.


Фото – Укрінформ420Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: