Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 4 грудня 2019
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/12/04/bezrobitni-kirovogradschini-mozhut-bezkoshtovno-vivchitis-na-prodavtsja-u-ivano-frankivsku.htm
новини, 4 грудня 2019

Безробітні Кіровоградщини можуть безкоштовно вивчитись на продавця у Івано-Франківську


5 грудня у Івано-Франківськомуцентрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розпочнеться навчання за професією «Продавець продовольчих товарів». Протягом 4місяців слухачі курсів вивчатимуть:товарознавство продовольчих товарів;техніку торгівельних розрахунків;психологію і етику ділових відносин;основи бухгалтерського обліку, повідомляє відділ організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості.

 

Відповідно до програми навчання, для слухачів курсів відведено час й на вивчення загально-технічних дисциплін:інформаційні технології, основи галузевої економіки і підприємства таоснови правових знань.


Свої теоретичні знання слухачі матимуть можливість закріпити під час професійно-практичної підготовки, яку майбутні продавці проходять у магазинах області.


Умовами до направлення на навчання є:


- повна загальна середня або професійно-технічна освіта;

- повноліття (не менше 18 років);

- медична довідка з допуском до професії.


Якщо вас зацікавила вказана професія, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості.


Детальніше про професії та навчальні заклади ви можете дізнатися тут: https://cutt.ly/JeLGmou317Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: