Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 21 листопада 2019
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/11/21/politseiski-proveli-zahodi-prisvjacheni-zahistu-prav-ditini.htm
новини, 21 листопада 2019

Поліцейські провели заходи, присвячені захисту прав дитини


Протягом тижня правоохоронці організували тематичні зустрічі з нагоди Всесвітнього дня дитини та 30-річчя Конвенції Організації Об’єднаних Націй - повідомляє відділ ювенальної превенції поліції Кіровоградської області.


У Новомиргородському районістарший інспектор ювенальної превенції відділення поліції спільно з представниками районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді завітали до Петроострівської загальноосвітньої школи.


Із учнями молодших класів було проведено профілактичний захід на тему: "Я маю право", під час якого дітям роз'яснили статті Конвенції.


Представники Кропивницького районного відділення поліції спілкувалися з учнями навчально-виховного комплексу у селі Грузьке та вихованцями дитячого садочку «Сонечко» у селі Бережинка.


Дітям пояснювали їх права та обов’язки, звернули увагу на дотримання заходів безпеки, правил дорожнього руху, а також вручили буклети з корисними порадами з відповідної тематики.


У Компаніївці поліцейські ювенальної превенції провели інформаційний урок із учнями першого класу місцевого навчально-виховного комплексу на тему: «Права дитини».            

562Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: