Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 21 жовтня 2019
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/10/21/robotodavtsi-kirovogradschini-potrebujut-kilka-desjatkiv-kuhariv.htm
новини, 21 жовтня 2019

Роботодавці Кіровоградщини потребують кілька десятків кухарів


Сьогодні роботодавці області потребують 38 працівників за професіями шеф-кухаря, кухаря, кухаря дитячого харчування та кухонного робітника, повідомляє відділ організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості.


Кухар – одна з найдавніших і вічно сучасна професія. Люди впродовж  всього свого життя три рази на добу віддають себе у владу представників однієї з самих стародавніх професій на землі – кулінарної. Добрий кухар цінується у всі часи і у всіх народів.Кухар – це, в першу чергу, творець. Творець  прекрасного, смачного, привабливого.


Своїм підлеглим роботодавці Кіровоградщини готові платити від «мінімалки» (4173 грн.) до 12 тис. гривень. Також у Олександрії відкрита одна вакансія кухаряз неповним робочим днем(з 06.30 до 12.00) та  оплатою праці 2100 грн на місяць.


Актуальними є вакансії кухарів у Голованівському (3 вакансії кухарів), Добровеличківському(1 вакансія кухаря), Долинському (1 вакансія кухаря),Знам’янському (2 вакансії кухарів), Кропивницькому (2 вакансії шеф-кухарів, 20 вакансій кухарів та 1 вакансія кухаря дитячого харчування), Новоукраїнському (1 вакансія кухаря, 1 вакансія кухонного робітника), Олександрійському (4 вакансії кухарів)Онуфріївському(1 вакансія кухаря) та Світловодському(1 вакансія кухаря)районах Кіровоградської області.


Крім того безробітні, які перебувають на обліку в центрах зайнятості області, мають можливість здобути професію кухаря як в навчальних закладах області, так і  на базі центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.


Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.219Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: