Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 11 жовтня 2019
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/10/11/deputati-kirovogradskoi-oblradi-zaklikali-prezidenta-organizuvati-natsionalni-kruglii-stil.htm
новини, 11 жовтня 2019

Депутати Кіровоградської облради закликали президента організувати національнй круглий стіл


У ході двадцять сьомої сесії обласної ради депутати підтримали звернення до Президента України щодо недопущення прийняття рішень і дій, які призведуть до капітуляції України внаслідок збройної агресії Російської Федерації  в Донецькій і Луганській областях. 


Текст звернення:


«Ми, депутати Кіровоградської обласної ради сьомого скликання,  висловлюємо стурбованість подіями, що можуть дестаблізувати ситуацію в країні у ході імплементації так званої “формули Штайнмаєра” та можливе ухвалення Верховною Радою України  законодавства про особливий статус Донбасу з внесенням змін до Конституції України.


Застерігаємо Президента України від застосовування практики прийняття доленосних для держави рішень без урахування думки суспільства. Пропонуємо керівництву держави і провідним політичним силам  організувати Національний круглий стіл для напрацювання спільної           загальнодержавної  стратегії  на  перемовинах щодо припинення російської агресії на Сході України та визначення долі тимчасово окупованих територій.


Закликаємо всі патріотичні сили, представлені у Верховній Раді    України, не допустити продовження дії Закону України “Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей”, відомий також як Закон про особливий  статус Донбасу.


Закликаємо Президента України, Міністра оборони України,               начальника Генерального штабу Збройних Сил України забезпечити захист суверенного права України на відновлення та збереження її територіальної       цілісності в межах міжнародно визнаного державного кордону, включаючи  територію Автономної Республіки Крим і міста Севастополя.


Ми, депутати Кіровоградської обласної ради, вимагаємо вирішити    питання про закріплення на законодавчому рівні:


Заборони впровадження особливого статусу для ОРДЛО чи будь-яких інших регіонів України шляхом внесення відповідних змін до     Конституції України.


Заборони впровадження амністії для терористів незаконних збройних формувань так званих “ДНР” і “ЛНР” за тяжкі військові злочини.


Недопущення відведення українських військ від лінії розмежування.


Організацію проведення виборів до органів влади та місцевого самоврядування на території ОРДЛО забезпечити лише після отримання повного контролю над кордоном України державною прикордонною службою по всій довжині українсько-російського кордону та відновлення конституційного ладу на тимчасово окупованих територіях, а також забезпечення перехідного періоду терміном не менше одного року з метою відновлення інститутів державної влади та повноцінної роботи українських засобів масової інформації».


442Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: