Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 12 вересня 2019
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/09/12/u-ivano-frankivsku-zapuskajut-bezkoshtovne-navchannja-programuvannju-za-sistemoju-rozroblenoju-u-kropivnitskomu.htm
новини, 12 вересня 2019

У Івано-Франківську запускають безкоштовне навчання програмуванню за системою, розробленою у Кропивницькому


Громадська організація Інша освіта (Івано-Франківськ) стала партнером соціального проекту Школа програмування Ш++ для впровадження унікальної системи навчання за методикою peer-to-peer.


Суть цієї методики полягає у навчанні без залучення викладачів з поєднанням онлайн і офлайн складової. Для її реалізації команда проекту Школа програмування Ш++, який реалізується молодіжною громадською організацією КОВО вже другий рік у місті Кропивницький, створила портал (сайт) з навчальними матеріалами, чітко розробленою системою сповіщень та відстеженням успішності користувачів.Впродовж майже двох років роботи системи у Кропивницькому студентами стали 163 людини, пройшли курс від початку до кінця майже половина від загального числа. Більше 50% тих, хто вступили на навчання, починають працювати у сфері ІТ.


Навчання у Школі програмування Ш++ є безкоштовним, так само як це буде і у Івано-Франківську (це одна з основних умов цього формату навчання).


Ще однією особливістю цього формату є поєднання онлайн та офлайн складової (студенти мають дві зустрічі на тиждень, але можуть провести їх у онлайн форматі за потреби). Засвоєння навчального матеріалу відбувається самостійно. Студенти перевіряють домашні завдання (проводять ревью) і оцінюють їх також самостійно (кожного тижня система підбирає відповідну кількість людей для перевірки коду один одному).9 вересня частина команди Школи програмування Ш++ відвідала місто Івано-Франківськ (більше про це можна прочитати тут), щоб навчити команду, яка займається запуском проекту Peer2Peer та презентувати запуск проекту на загал. 


Запуск першої групи у Івано-Франківську планується вже 30 вересня. 


Також планується додавати на портал не тільки матеріали для вивчення програмування. Вже готуються програми з інших дисциплін, які можна буде проходити у Кропивницькому та Івано-Франківську за тією ж системою. 


336Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: