Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 22 серпня 2019
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/08/22/shkoljaram-z-osoblivimi-osvitnimi-potrebami-mozhut-prodovzhiti-navchannja-na-2-roki.htm
новини, 22 серпня 2019

Школярам з особливими освітніми потребами можуть продовжити навчання на 2 роки


Школярам з особливими освітніми потребами можуть продовжити тривалість навчання на 2 роки. Це передбачено змінами до постанови Кабінету Міністрів, які було ухвалено сьогодні, 21 серпня. Про це зазначено на сайті Кабміну, пише ukr.lb.ua.


Йдеться про учнів інклюзивних класів початкової і базової школи. На кожному з цих рівнів навчання може бути продовжено на 1 рік.


"Одна з головних цілей реформи освіти - щоб кожен учень міг досягти максимального успіху під час навчання в зручному для нього темпі. Тому, якщо дитина з особливими освітніми потребами з певних причин не може засвоїти вчасно освітню програму, то тепер для неї є можливість продовжити навчання на 2 роки", - прокоментувала рішення міністр освіти Лілія Гриневич.


Питання збільшення тривалості навчання учневі буде вирішувати команда психолого-педагогічного супроводу, відповідно до індивідуальної освітньої траєкторії, погодивши це з батьками або законними представниками дитини.


Нагадаємо, з лютого 2018 року уряд встановив доплату 20% учителям і помічникам вихователів за години роботи в інклюзивних класах (групах) у закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної та вищої освіти.


Крім того, Кабмін встановив 20% доплату вчителям підготовчих класів за класне керівництво і 15% за перевірку зошитів і письмових робіт.


198Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: