Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 13 серпня 2019
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/08/13/politseiski-prodovzhujut-poglibljuvati-spivpratsju-z-zhiteljami-kropivnitskogo.htm
новини, 13 серпня 2019

Поліцейські продовжують поглиблювати співпрацю з жителями Кропивницького


В рамках проекту «Сусідська варта» відбулася зустріч правоохоронців з мешканцями мікрорайону Кущівка. Поспілкуватися з поліцейськими прийшли небайдужі жителі та старші більше десяти будинків, що розташовані на вулиці Родимцева - повідомляє Кропивницький відділ поліції Кіровоградської області.


У заході брали участь заступник начальника відділу превенції Кропивницького ВП Олег Петров, дільничний офіцер, який обслуговує дану територію, представники відділу ювенальної превенції, поліції охорони та патрульної поліції.


Присутнім було надано детальну інформацію про проект «Сусідська варта», про його основну концепцію, переваги і можливості безпосередньої та оперативної взаємодії громади з поліцією щодо вирішення питань безпеки на конкретній території.


Також учасники зустрічі обговорили питання, які хвилювали місцевих жителів щодо забезпечення безпеки та правопорядку саме у мікрорайоні, а також першочергові заходи, які необхідно вжити задля убезпечення помешкань від протиправних посягань.


      


342Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: