Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 13 лютого, 10:10
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/02/13/protjagom-dobi-do-politsii-kirovogradschini-nadiishlo-tri-povidomlennja-pro-mozhlivi-porushennja-viborchogo-zakonodavstva.htm
новини, 13 лютого, 10:10

Протягом доби до поліції Кіровоградщини надійшло три повідомлення про можливі порушення виборчого законодавства


Загалом, станом на 12 лютого 2019 року до органів поліції області надійшло 54 повідомлення про події, пов’язані з виборчим процесом.


У результаті вжитих заходів за 26 фактами поліцейські склали 31 протокол про адміністративне правопорушення (5 – закрито за рішенням суду).


Зокрема, за ст. 212-13 КУпАП «Виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск». 


За 12 фактами в ході перевірки не встановлено наявності складу адміністративного правопорушення, ще за 15 повідомленнями перевірка триває.


Нагадаємо, у поліції Кіровоградщини учасники міжвідомчої наради обговорили питання співпраці у передвиборчий період, повідомляє управління превентивної діяльності поліції Кіровоградської області.


191Перегляд
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: