Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 11 лютого, 15:47
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/02/11/politsija-perevirjae-19-povidomlen-pro-mozhlivi-porushennja-viborchogo-zakonodavstva.htm
новини, 11 лютого, 15:47

Поліція перевіряє 19 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства


Загалом із початку проведення передвиборчої агітації до органів та підрозділів поліції області надійшло 51 повідомлення про події, пов’язані з виборчим процесом. 


Нині за 24 фактами, що були зафіксовані в обласному центрі, Знам’янському, Світловодському, Новоукраїнському, Новомиргородському та Кропивницькому районах, складено 29 протоколів про адміністративне правопорушення. 


Із загальної кількості повідомлень за 8 фактами в ході перевірки не встановлено наявності складу адміністративного правопорушення, за ще 19 фактами продовжується проведення перевірки.


До місцевих судів для прийняття рішення направлено 25 протоколів, із числа яких 5 закрито у зв’язку з відсутністю складу адміністративного правопорушення.


Нагадаємо, у Кропивницькому поліцейські спільно з представниками громадськості та експертами КМЄС обговорили вжиття спільних заходів, спрямованих на недопущення та припинення можливих порушень, пов’язаних із виборчим процесом, повідомляє управління превентивної діяльності поліції Кіровоградської області.


191Перегляд
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: