Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 20 листопада 2018
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2018/11/20/u-kropivnitskomu-vidbuvsja-vidbirkovii-etap-chempionatu-shkilnih-komand-kvn-foto-.htm
новини, 20 листопада 2018

У Кропивницькому відбувся відбірковий етап чемпіонату шкільних команд КВН (ФОТО)


16 листопада 2018 року відбувся відбірковий етап обласного чемпіонату шкільних команд КВН сезону 2018/2019 року. Організаторами заходу виступили Кіровоградський обласний ЦДЮТ та Управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської ОДА - повідомляє Олександра Крикун, фахівець із зв’язків з громадськістю Кіровоградського обласного ЦДЮТ.


Загальна тема чемпіонату «Мистецький сезон», тема відбіркового етапу – «Музичний калейдоскоп».


Усіх учасників та гостей чемпіонату КВН з початком сезону привітали головний спеціаліст відділу фізичної культури, спорту та позашкільної освіти управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації Ольга Миколаївна Тимко та Ганна Павлівна Суркова – директор Кіровоградського обласного ЦДЮТ.


Учасники мали презентувати свою команду, їїназву, навчальний заклад, особливості характерів членів команд, а також відношення до журі та суперників учасники матимуть змогу у першому конкурсі «Вільний стиль». Другийконкурс-«Розминка», цього року буде несподіваним, адже на відміну від традиційної розминки «запитання-відповідь», зворотня розминка пройде у форматі - «відповідь-запитання».


Шкільний КВНівський рух отримав нове життя після оновлення правил проведення. А саме, формат гри КВН Кіровоградської області максимально наблизили до українського чемпіонату по гумору «Ліги Сміху».


Спробувати свої сили у грі приїхало 15 команд. 9 команд потрапило до півфіналу вже після першого конкурсу, а от за останнє десяте місце команди змагалися у другому конкурсі «Зворотна розминка».


Членами журі виступили досвідчені КВНщики, стендапери, шоумен, які мали обрати собі по 2 команди.


То ж вітаємо тренерів та їх команди, які пройшли у сезон, а саме:

- Юрій Тушевський («Макарена», «Еклектика»);

- Ярослав Ярошевський («Не стандартний варіант», «Хутор»);

- Дмитро Крендель («Акамулятор», «Унісон»);

- Максим Зарва («Напалубіматроси», «Сміх-експрес»);

- Олександра Крикун («Жертви експериментів», SMM «Аджамка»)


На сцені звучали чудовіжарти, в залілунавсміх та не вщухалиоплески, а цеозначає,щоновий сезон шкільного КВН – розпочато!!! До зустрічі на півфіналі!


                


952Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: