Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 16 листопада 2018
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2018/11/16/u-golubievichah-shkoljari-obgovorjuvali-perspektivni-profesii-maibutnogo.htm
новини, 16 листопада 2018

У Голубієвичах школярі обговорювали перспективні професії майбутнього


У рамках обласного Місячника профорієнтації молоді «Твоя кар'єра починається сьогодні» 15 листопада 2018 року Компаніївською районною філією Кіровоградського обласного старшокласників Голубієвицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів проведено профінформаційний груповий захід - повідомляє Компаніївська районна філія Кіровоградського обласного центру зайнятості.


Так, під час профорієнтаційного уроку Алла Ярошук, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг районної філії обласного центру зайнятості, старшокласникам розповіла про формулу  усвідомленого вибору професії та фактори, які впливають на нього. Навела приклади до чого призводить випадковий вибір і обговорили перспективи розвитку актуальних на сьогодні та у майбутньому професій у галузі сільського господарства.


Усі учні, які брали участь у заході, були активними, з запалом  вступали у дискусію, висловлювали свої думки і припущення,  обговорювали перспективи власного дорослого життя, ділились своїми професійними уподобаннями.


Школярі ставили питання про можливості набуття професій агронома, тракториста,  робітника  фермерського господарства, технолога з переробки продукції тваринництва, ветеринара, цікавились перспективами працевлаштування, вивчали інформацію з описами професій та паспортів навчальних закладів та ін.


Також  А. Ярошук презентувала профдіагностичний комплекс «Веб-базована платформа для он-лайн профорієнтаційного консультування «Моя професія: консультаційна мережа», на якій усі бажаючі мають можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації дистанційно у он-лайн форматі пройти профдіагностичне обстеження. 


Як підсумок, учні дійшли висновку, що стати успішним можна лише завдяки цілеспрямованості, високому професіоналізму, умінню долати труднощі та  наполегливій праці.584Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: