Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 9 листопада 2018
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2018/11/09/politseiski-ta-predstavniki-avtodoru-obgovorili-pitannja-bezpeki-na-zimovih-dorogah.htm
новини, 9 листопада 2018

Поліцейські та представники автодору обговорили питання безпеки на зимових дорогах


8 листопада відбулася робоча зустріч начальника Олександрійського відділу поліції Володимира Хвостова з керівником філії «Олександрійська дорожня експлуатаційна дільниця» Кіровоградського облавтодору Олександром Руденком та головним інженером комунального підприємства «Благоустрій» міської ради Євгеном Мельником - повідомляє Олександрійський відділ поліції Кіровоградської області.


На зустрічі обговорювалися питання взаємодії поліції з відповідними службами, у тому числі щодо реагування на надзвичайні ситуації, що можуть виникнути у зв’язку з погодними умовами.


Зокрема, у ході заходу було зазначено, що Олександрійська філія обслуговує кілька магістралей у межах Олександрійського та Онуфріївського районів. На 3 піскобазах, що підконтрольні філії, заготовлено 4,5 тисячі тонн фракційних матеріалів. Працівники філії забезпечені 20 одиницями техніки, що складає 90% від готовності до зимового періоду.


 Було обговорено і питання обслуговування маршрутів місцевого значення в рамках забезпечення діяльності громадського транспорту, під’їзду до навчальних закладів.


Учасники зустрічі домовилися співпрацювати у межах своєї компетенції, аби вчасно виявляти проблемні питання та швидко знаходити шляхи їх вирішення.
201Перегляд
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: