Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 19 липня, 16:02
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2018/07/19/blizko-50-elektrogazozvarnikiv-potrebujut-robotodavtsi-oblasti.htm
новини, 19 липня, 16:02

Близько 50 електрогазозварників потребують роботодавці області


Сьогодні роботодавці області потребують близько 50 працівників за професією «Електрогазозварник». Серед районів, де найбільше потрібні ці фахівці –  Гайворонський, Голованівський, Добровеличківський, Долинський, Знам'янський, Кіровоградський, Маловисківський, Новомиргородський, Новоукраїнський, Олександрiйський, Петрівський та Світловодський.


Професія електрогазозварника ввійшла в п’ятірку професій, що користуються найбільшим попитом на сучасному ринку праці. Це й недивно, бо потреба у таких робітниках постійна і має тенденцію до зростання. Її представники знаходять роботу в будівельних організаціях, на фабриках і заводах, у авторемонтних майстернях та станціях технічного обслуговування тощо.


Безробітні, котрі перебувають на обліку в центрах зайнятості області, мають можливість здобути професію електрогазозварника. 


Професію електрогазозварника можна набути як в навчальних закладах області, так і на базі центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.


Якщо вас зацікавила інформація, за більш детальною інформацією про професію звертайтеся до центрів зайнятості.


 

140Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: