Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 19 липня 2018
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2018/07/19/blizko-50-elektrogazozvarnikiv-potrebujut-robotodavtsi-oblasti.htm
новини, 19 липня 2018

Близько 50 електрогазозварників потребують роботодавці області


Сьогодні роботодавці області потребують близько 50 працівників за професією «Електрогазозварник». Серед районів, де найбільше потрібні ці фахівці –  Гайворонський, Голованівський, Добровеличківський, Долинський, Знам'янський, Кіровоградський, Маловисківський, Новомиргородський, Новоукраїнський, Олександрiйський, Петрівський та Світловодський.


Професія електрогазозварника ввійшла в п’ятірку професій, що користуються найбільшим попитом на сучасному ринку праці. Це й недивно, бо потреба у таких робітниках постійна і має тенденцію до зростання. Її представники знаходять роботу в будівельних організаціях, на фабриках і заводах, у авторемонтних майстернях та станціях технічного обслуговування тощо.


Безробітні, котрі перебувають на обліку в центрах зайнятості області, мають можливість здобути професію електрогазозварника. 


Професію електрогазозварника можна набути як в навчальних закладах області, так і на базі центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.


Якщо вас зацікавила інформація, за більш детальною інформацією про професію звертайтеся до центрів зайнятості.


 

463Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: