Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 14 лютого 2018
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2018/02/14/podati-na-rozluchennja-teper-mozhna-za-dopomogoju-bota.htm
новини, 14 лютого 2018

Подати на розлучення тепер можна за допомогою бота


В Україні з'явився бот, який допоможе оформити і подати позовну заяву про розлучення. Про це на своїй сторінці Facebook написав керуючий партнер в ЮК Юскутум Артем Афян, пише "Економічна правда".


"Судобот полегшує доступ до правосуддя. Адже в позові про розлучення немає інтелектуальної складової. Бот пояснить, чому причина не важлива, а "не зійшлися характерами" - кліше з радянського минулого. Ціна цієї послуги (разом з судовим збором - 600 гривень) - 950 гривень. Бот сам визначить суд, подасть документи. Залишиться чекати тільки повістку на засідання", - зазначив Афян.


За його словами, розлучення, само по собі, це - важко. Але пошук юриста, складання документів - це окремий величезний стрес.


"Ми вирішили позбавити людей від нього. Не потрібно нікого шукати і розповідати комусь про те, чому не склалося. Не потрібно викроювати час збігати до незнайомого юристу, щоб знайомий нікому нічого не вибовкав. Потрібно просто відкрити чат в ФБ, відповісти на пару питань, отримати відповіді на свої питання, оплатити, і позов вже направляється до суду", - додав Афян.


Від також підкреслив, що день запуску напередодні Дня Св. Валентина не випадковий. Адже це день не тільки романтичної істерії, а й піку криз у відносинах.


"Над відносинами потрібно працювати, але, якщо розлучення залишається єдиним виходом, наш бот допоможе зробити його комфортним", - зазначив Афян.


"В Україні вже є послуга "Шлюб за добу", тепер буде і розлучення онлайн", - підсумував він.


Нагадаємо, в Україні вперше зареєстрували торгову марку через бота.631Перегляд
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: