Дата: 11 листопада 2014
новини, 11 листопада 2014

У Кіровограді відбувся заключний тур відкритого чемпіонату міста з гандболу серед чоловіків

У фінальній грі, що проходила в комунальному закладі «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 2 відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради», команда «Ятрань» перемогла команду «КДЮСШ № 2» з рахунком 24:22 і в п'яте поспіль стала чемпіоном Кіровограда з гандболу серед чоловіків. Друге місце посіла, відповідно, команда «КДЮСШ № 2». Бронзові нагороди виборола команда «Спартак», повідомляєтья на сайті міської ради.

Переможці й призери змагань нагороджені дипломами відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради, а також медалями і кубком від обласної федерації гандболу.