Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: афіша
Автор: Гончаренко центр
Дата: 26 серпня, 15:49
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/poster/2021/08/26/ioga-na-dahu.htm
афіша, 26 серпня, 15:49

Йога на даху

Гончаренко центр
Кропивницький Гончаренко центр запросив кількох найкращих тренерів та тренерок, щоб вони по черзі, раз на тиждень, проводили для вас різноманітні вправи на свіжому повітрі - під загальною назвою "Йога на даху". Наступна зустріч буде присвячена пілатесу - у суботу, 28 серпня. Проводить її тренерка Ганна Терещенко.

Щоб потрапити на зустріч із пані Ганною, яка почнеться о 8.30, будь ласка, заповніть анкету: https://forms.gle/EcEHqd1GYPYm9RFSA - і чекайте на персональне запрошення від адміністраторки центру напередодні, 26-27 серпня, адже кількість місць обмежена! Запишіть собі номер телефону Гончаренко центру - з нього вам прийде у Вайбер чи Телеграм запрошення до участі: +38-050-884-97-16

Важливо: У Гончаренко центрі немає місця, де можна перевдягтися або прийняти душ, тому будь ласка приходьте вже одягнені у зручний, наприклад, спортивний одяг. 
Гончаренко центр працює за адресою вул.Велика Перспективна, 4а, другий поверх - вхід збоку, шукайте вивіску. І слідкуйте за анонсами, записуйтесь на цікаві для вас заходи заздалегідь.

Нагадуємо, що всі освітні програми у Гончаренко центрі безкоштовні. А щоб бути у курсі новин, приєднуйтесь до нашого каналу у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або підписуйтесь на ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop

935Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: