Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: афіша
Автор: Гончаренко центр
Дата: 26 серпня 2021
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/poster/2021/08/26/ioga-na-dahu.htm
афіша, 26 серпня 2021

Йога на даху

Гончаренко центр
Кропивницький Гончаренко центр запросив кількох найкращих тренерів та тренерок, щоб вони по черзі, раз на тиждень, проводили для вас різноманітні вправи на свіжому повітрі - під загальною назвою "Йога на даху". Наступна зустріч буде присвячена пілатесу - у суботу, 28 серпня. Проводить її тренерка Ганна Терещенко.

Щоб потрапити на зустріч із пані Ганною, яка почнеться о 8.30, будь ласка, заповніть анкету: https://forms.gle/EcEHqd1GYPYm9RFSA - і чекайте на персональне запрошення від адміністраторки центру напередодні, 26-27 серпня, адже кількість місць обмежена! Запишіть собі номер телефону Гончаренко центру - з нього вам прийде у Вайбер чи Телеграм запрошення до участі: +38-050-884-97-16

Важливо: У Гончаренко центрі немає місця, де можна перевдягтися або прийняти душ, тому будь ласка приходьте вже одягнені у зручний, наприклад, спортивний одяг. 
Гончаренко центр працює за адресою вул.Велика Перспективна, 4а, другий поверх - вхід збоку, шукайте вивіску. І слідкуйте за анонсами, записуйтесь на цікаві для вас заходи заздалегідь.

Нагадуємо, що всі освітні програми у Гончаренко центрі безкоштовні. А щоб бути у курсі новин, приєднуйтесь до нашого каналу у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або підписуйтесь на ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop

2482Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: