Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: афіша
Автор: ​Громадська організація "Турбота"
Дата: 30 квітня 2020
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/poster/2020/04/30/serija-vebinariv-korona-mae-vidpovidati-za-standartom-.htm
афіша, 30 квітня 2020

Серія вебінарів «Корона має відповідати за стандартом»!

​Громадська організація "Турбота"

​Громадська організація "Турбота" розпочинає реалізацію проєкту «Корона має відповідати за стандартом», який спрямований на підвищення якості інформування населення невеликих міст і селищ п’яти областей України щодо перебігу епідемії COVID-19. Області, які будуть у полі зору проєкту, це Кіровоградська, Хмельницька, Полтавська, Чернівецька та Запорізька.

Під час вебінару буде розкрито основні інструменти для перевірки інформації, надано практичні поради щодо їх застосування, проаналізовано конкретні кейси з різних тематик:

  • ​Основні журналістські стандарти;
  • ​Типові помилки в новинній журналістиці;
  • ​Фейк – вірус в журналістиці, маркери. Як не потрапити на фейк-гачок під час підготовки матеріалу?Основні засоби перевірки інформації, корисні джерела для роботи з темою коронавірусу;
  • ​«Фейки з короною» - основні види, способи розповсюдження;
  • ​Як писати й знімати на тему коронавірусу в регіонах – практичні поради;
  • ​Вправи: «Підготовка новини за стандартом», «Фейк/не фейк», «Знайти джерело інформації для новини за 5 хвилин»;
  • ​Відповіді на питання.

​Будьте обережними і дотримуйтесь медіагігієни!

​Вебінари будуть відбуватися з 12:00 по 14:00 в такі дати для таких міст:
​6 травня – вебінар для Миколаївської області;
​7 травня – вебінар для Хмельницької області;
​8 травня – вебінар для Кіровоградської області;
​12 травня – вебінар для Чернівецької області;
​13 травня – вебінар для Полтавської області;
​14 травня – вебінар для Запорізької області.

​Представники та представниці інших регіонів також можуть брати участь у вебінарах за наявності вільних місць. До участі у вебінарі запрошують представників регіональних медіа, блогери, громадські активісти. Кількість учасників обмежена. Для участі необхідно заповнити ось таку коротку анкету онлайн: https://bit.ly/3aKXZjCВідібрані учасники отримають запрошення на вказану в анкеті електронну пошту. Орієнтовна тривалість вебінару – до двох годин, включно із запитаннями та відповідями.

Тренери вебінару: Андрій Богданович, медіатехнолог з досвідом роботи в ЗМІ понад 25 років, телеведучий, сценарист; та Олена Кваша, медіатехнолог з досвідом роботи в ЗМІ понад 9 років, тренерка з питань інституційного розвитку громадських організацій, основ медіаграмотності та зв'язків з громадськістю.

This project was supported by the Media Development Fund of the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government./ Проєкт здійснено за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

836Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: