Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: політика
Автор: Юридичний відділ Кіровоградського обласного центру зайнятості
Дата: 22 вересня, 15:10
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/politics/2020/09/22/robota-u-viborchih-komisijah-chi-bude-vrahovano-tse-do-strahovogo-stazhu-.htm
політика, 22 вересня, 15:10

Робота у виборчих комісіях: чи буде враховано це до страхового стажу?

Юридичний відділ Кіровоградського обласного центру зайнятості


Якщо особа на платній основі здійснює повноваження члена виборчої комісії чи враховується їй цей період в страховий стаж при виплаті допомоги по безробіттю?


Якщо непрацююча особа, на платній основі, здійснює повноваження члена виборчої комісії або виконує функції спеціаліста чи технічного працівника, з нею укладається цивільно-правовий договір. Форми договорів передбачені відповідними постановами Центральної виборчої комісії. Згідно договору, виборча комісія, серед іншого, зобов’язується здійснити оплату виконаних робіт.


Нормами законодавства, що регулює питання сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, передбачено, що юридичні особи, у тому числі виборчі комісії, які використовують працю фізичних осіб за цивільно-правовими договорами, є платниками єдиного внеску. Частина такого єдиного внеску надходить також до Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. 


Законодавство про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття передбачає, що до страхового стажу при призначенні допомоги по безробіттю належить період, протягом якого особа підлягала страхуванню.348Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: