Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: політика
Автор:
Дата: 20 серпня 2019
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/politics/2019/08/20/-nash-krai-ta-opozitsiinii-blok-u-povnomu-skladi-proignoruvali-sesiju-miskoi-radi.htm
політика, 20 серпня 2019

"Наш край" та Опозиційний блок у повному складі проігнорували сесію міської радиЯк вже повідомляв сайт "Кіровоград 24", сьогодні мало відбутися чергове засідання сесії міської ради міста Кропивницького. Натомість, воно так і не розпочалося через відсутність кворуму. Міський голова Андрій Райкович кілька разів оголошував реєстрацію, проте на засіданні зареєструвалися лише 19 депутатів, при необхідних 21.


Тому міський голова переніс засідання на четвер 22 серпня.

Як з'ясувалося, сесійне засідання у повному складі проігнорували депутати з фракцій "Наш край", Опозиційний блок та "Рідне місто". 


За словами міського голови, на сьогоднішньому засіданні мали розглядатися важливі для міста питання, зокрема, підготовка до опалювального сезону та виплати заробітних плат лікарям та педагогам.


Жодних причин відсутні депутати не озвучили. Секретар міськоі ради Андрій Табалов, який впливає на фракції "Наш край" та "Рідне місто" нічого конкретного озвучити не зміг. 


Читайте також: Обраний нардеп від "Слуги Народу" жортско виступив на сесії міськради 

3912Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: