Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: фотогалерея
Автор: Вікторія Талашкевич, фото – Оленка Карпенко
Дата: 21 жовтня 2017
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/photo/2017/10/21/seminar-tsinuimo-riznomanitnist-.htm
фотогалерея, 21 жовтня 2017

Семінар «Цінуймо Різноманітність!»

Вікторія Талашкевич, фото – Оленка Карпенко

Суботній день 21-го жовтня два з половиною десятки активісток із різних куточків Кіровоградської області провели у Кропивницькому – на семінарі, що був присвячений візуалізації адвокаційних кампаній і проходив у рамках проекту «Радіо Марафон Розмаїття», що його втілює Прес-клуб реформ за підтримки Чорноморського Фонду Регіонального Співробітництва на кошти German Marshall Fund та Charles Stewart Mott Foundation.

 Тренерка Ольга Гріднєва (на фото) запропонувала учасницям із Світловодську, Олександрії, Благовіщенська та Кропивницького корисну та прикладну інформацію про засади та інструменти візуалізації, розповіла про скрайбінг, важливість та стандарти використання зображень онлайн, а також механізми роботи у соціальних мережах, щоб уникати стереотипів і не втрачати час.

​Корисним був блок, що розповідав про адвокаційні кампанії офлайн, зокрема, про цифрові інструменти у нецифровому спілкуванні, а також застосування засад різноманітності у презентаціях під лозунгом «Геть PowerPoint, є ефективніші інструменти!»

​Проект «Радіо Марафон Розмаїття» присвячений недискримінації такої уразливої групи у сучасному українському суспільстві, як внутрішньо переміщені особи, і має на меті підняти національні та місцеві дискурси щодо запобігання конфліктам між вимушеними біженцями та приймаючою громадою.

- Ми переконані, що «Радіо Марафон Розмаїття» покращить рівень обізнаності українців про різноманіття населення нашої держави і сприятиме запобіганню випадків ненависті та маргіналізації внутрішньо переміщених осіб, - говорить тренерка проекту Ольга Гріднєва.

​У рамках проекту, завдяки партнерству із «Громадським Радіо», виходять десять радіо-програм «П’ята графа» за участі лідерів національних меншин, представлених в Україні. Подивитися і послухати програми можна щосуботи з 11.00 до 12.00 Також можна пройти он-лайн тест і перевірити свої знання про етнічне розмаїття. Зробити все це можна на офіційному сайті проекту, а також на сторінці проекту у мережі Facebook


1915Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: