Розділ: фотогалерея
Автор: "Спортивна Кіровоградщина", фото - kirovograd24.com
Дата: 3 березня 2013
фотогалерея, 3 березня 2013

Баскетбольна субота: «Єлисавет-баскет» здобув перемогу, а БК «Кіровоград» зазнав поразки

"Спортивна Кіровоградщина", фото - kirovograd24.com

Вчора, у першу суботу березня у Кіровограді відбувся перший матч протистояння чергового туру української баскетбольної жіночої вищої ліги БК «Єлисавет-баскет» - БК «Франківськ».

У першій чверті матчу франківчанки чинили гідний спротив кіровоградській команді, але все ж програли чотири очки. Далі господарки поля вчинили справжній погром суперницям, дозволивши їм набрати лише шість очок, а самі набрали 26. Такий же доробок у наших дівчат був і у третій чверті матчу.

В останній чверті матчу кіровоградки не форсували особливо події (тренери «Єлисавет-баскет» дали пограти резервним баскетболісткам своєї команди, як наслідок не зовсім результативна чверть), і впевнено довели зустріч до перемогу - 88:49. Найрезультативнішим гравцем матчу стала все ж баскетболістка гостей Катерина Поляничка – 24 очка (майже половина набраних очок командою). Краща в Єлисавет-баскет» Аліна Ягупова набрала 19 очок.

Відзначимо, що сьогодні баскетболісткам «Єлисавет-баскет» протистояли колишні партнерки Вікторія Нагорна та Аліса Степанкевич, які раніше виступали за кіровоградську команду. Сьогодні - у неділю, 3-го березня, - команди між собою проведуть другу зустріч. Початок о 16.00. Приходь та підтримайте кіровоградську команду!

БК «Єлисавет-баскет» - БК «Франківськ» 88:49 (23:19, 26:6, 26:16, 13:8), БК «Єлисавет-баскет»: Реймонд (13 очок+1 підбирання+11 результативних передач), Рисіна (3+1+1), Кириченко (11+4+0), Фрасинюк (0+0+0), Гаїв (0+6+2), Назаревич (11+6+1), Ягупова (19+2+7), Сівакова (9+2+2), Ніколаєва (0+2+0), Відович (7+2+1), Жержерунова (8+13+1), Траоре (7+7+0). БК «Франківськ»: Терещенко (3 - 5 - 5), Гулюк (0-0-0), Нагорна (2-0-0), Степанкевич (7-6-1), Поляничка (24-4-3), Дячишин (0-0-0), Черненко (8-5-2), Кожевнікова (0-0-0), Тимкова (3-7-0).

У перерві між вболівальниками команди БК "Єлисавет-Баскет", які зробили благодійні внески та придбали квитки, розігрувалися призи. Зокрема, гарні великі календарі, надруковані федерацією баскетболу України.

Того ж дня, коли наші дівчата вдома змагалися із франківчанками, у Севастополі відбувся перший матч протистояння чергового туру української баскетбольної чоловічої вищої ліги між командами БК «Муссон» та БК «Кіровоград». Це був перший матч БК «Кіровоград» під керівництвом нового керманича Ігоря Чигринова. Так, склалося, що Ігор Чигринов дебютував у матчі проти найсильнішої команди вищої ліги. І не варто прискіпливо аналізувати дебют. Будемо чекати ігор за участі кіровоградської команди проти слабших команд, ніж севастопольська.

А що до згаданого матчу, то вже до перерви першої зустрічі господарі позначили свою перевагу в класі. у першій чверті +10, а в другій - +12 очок. І на перерву команди пішли за рахунку 45:23. То ж така перша половина зустрічі ясно давала зрозуміти гостями, то в цьому матчі перемоги «не бачити». Не покращила настрій гостей і третя чверть – знову беззаперечна перевага севастопольців. І наступна чверть коректив в матч не внесла. Зустріч завершилася впевненою перемогою господарів з рахунком 76:45. Найрезультативним гравцем матчу став Дмитро Липовцев. А от у кіровоградців ніхто з баскетболістів не перешагнув 10-очковий рубіж. Сьогодні севастопольська та кіровоградська команди між собою зіграють другий матч. Початок о 12.00.

БК «Муссон» - БК «Кіровоград» 76:45 (25:15, 20:8, 19:8, 10:11)
БК «Муссон»: Семенов (7 очок-5 підбирань-3 результативні передачі), Жук (6-4-0), Баяндін (9-4-3), Легоньков (12-6-0), Шевченко (3-3-3), Липовцев (16-5-5), Єврьомін (4-9-1), Степанов (3-3-1), Паланійчук (6-1-2), Кожеватов (10-4-3).
БК «Кіровоград: Рожков (5-4– 0), Майсурадзе (2-3-0), Нейжмак (3-2-0), Гусаров (6-7-0), Оснач (4-6-0), Кодола (5-3-1), Сокіл (4-2-0), Ігнатенко (3-6-0), Воробйов (9-5-1), Овдєєнко (4-4-0).