Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: культура
Автор: Вікторія Талашкевич
Дата: 12 лютого 2015
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/culture/2015/02/12/razom-mi-mozhemo-trening-dlja-pereselentsiv.htm
культура, 12 лютого 2015

Разом ми можемо: Тренінг для переселенців

Вікторія Талашкевич

  Днями у Кіровограді пройшов черговий тренінг/майстер-клас із актуальних практик ручної роботи (хенд-мейд) для переселенців, які мешкають у нашому місті.

Захід пройшов у гостинному приміщенні організації "Армія Спасіння" у рамках Програми для внутрішньо переміщених осіб "Разом ми можемо!”, що її реалізовує громадське об'єднання "Турбота" за кошти, надані у рамках суб-гранту від ГО "Фундація прав людини" - за підтримки Чорноморського фонду регіонального співробітництва "Black Sea Trust".

Тренінг провели майстрині студії "Мир Креатива" Варвара Діордієва та Ірина Чорна. Вони навчили понад два десятки жінок, молоді, які або тимчасово проживають у Кіровограді, або працюють із переселенцями, створювати вироби із фетру - напередодні Дня Святого Валентина.

Дякуємо організаторам та учасникам! Це була не перша, і, очевидно, не остання зустріч із серії тренінгів, які мають на меті посилити захист соціальних та економічних прав внутрішньо переміщенних осіб шляхом налагодження співпраці громадських організацій, волонтерів, регіональних центрів зайнятості та медіа.
Громадська організація "Турбота" та "Армія спасіння" у Кіровограді планують і далі проводити заняття, спілкування, обмін думками та знаннями, щоб допомогти людям, які були змушені покинути свої домівки, відчути бодай крихти тепла, розуміння і підтримки з боку кіровоградців.

- Ми запрошуємо переселенців, а також лідерів громадських організацій, які працюють із внутрішньо переміщенними особами, до участі у групі Допомога переселенцям у Кіровограді, а також до участі у наданні психологічних та юридичних консультаційних послуг вимушеним переселенцям, - говорить керівник проекту у Кіровограді Вікторія Талашкевич.

4148Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: