Гранти – це не лише старт, а й потужний поштовх для розвитку. Історія Катерини Попової – яскраве підтвердження того, як підтримка держави допомагає реалізовувати ідеї, що приносять користь громаді.
Вона – не просто досвідчена репетиторка з української мови, а й людина, яка точно розуміє потреби сучасних учнів, батьків, а також дорослих, які переходять на українську або вивчають її як іноземну.Випускниця факультету філології та журналістики, Катерина Попова добре орієнтується не лише в методиках викладання, а й у дитячій та підлітковій психології. Вона не просто викладає – вона задає тон, надихає, є прикладом для інших педагогів.
До того ж підприємицявже 7 років у бізнесі, тож має розуміння про тонкощі ведення підприємництва.
«До мене часто звертаються батьки з проханням порадити інших фахівців. Так і з’явилася ідея – створити репетиторський центр. Але для цього потрібна була фінансова підтримка. Вирішила спробувати вибороти грант на те, щоб все реалізувати», – розповідає пані Катерина.
Через портал Дія вона подала заявку на участь у програмі «Власна справа», і цей крок став поворотним моментом у її справі. Державна підтримка у вигляді мікрогранту відкрила нові горизонти: те, що ще вчора було мрією, вже сьогодні перетворюється на реальність. Завдяки отриманим грантовим коштам Катерина змогла не лише розширити спектр послуг, а й створити комфортний освітній простір для дітей та дорослих. Це не просто розвиток бізнесу – це крок до створення якісного освітнього осередку в громаді, де кожен охочий зможе отримати знання в доступному й ефективному форматі.
Оскільки попит не обмежується лише її предметом, пані Катерина запросила до команди вчителів математики й англійської мови – саме наці предмети батьки шукають репетиторів найчастіше. Проте і на цьому підприємиця не зупинилася.
Катерина Попова відкрилакілька нових напрямів у роботі центру:«Окрім стандартних індивідуальних занять, я запровадила групові –це особливо актуально для англійської мови, адже індивідуальні заняття можуть дозволити собі не всі. Навчання у групах – по 5-7 учнів – доступніше, але не менш ефективне. До того ж ми проводиморізноплановізаходи для батьків. Ініціативи працюють добре – це видно зі зворотного зв’язку»,–ділиться засновниця.
Збільшення кількості робочих місць, що є головною грантовою умовою, дозволило залучити до справи досвідчених фахівців та реалізувати задумане. І все це – з турботою про людей, яких об’єднує прагнення до знань.
Державна служба зайнятості – рада бути на цьому шляху поруч.

.jpg)
.jpg)