Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: суспільство
Автор:
Дата: 19 вересня 2023
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/society/2023/09/19/posijati-v-dushi-dobro.htm
суспільство, 19 вересня 2023

Посіяти в душі добро


У рамках відзначення 105-річниці від дня народження відомого педагога, мислителя, дитячого письменника, нашого земляка Василя Олександровича Сухомлинського в бібліотеці Чижевського тривають цікаві заходи.


Так, у відділі обслуговування користувачів відбулось інтерактивне читання «Посіяти в душі добро». Традиційне знайомство з життєвим та творчим шляхом славетного педагога переросло в читання книги «Я розповім вам казку». Інсценізація твору Василя Олександровича «Списав задачу» підтвердила прислів’я, що одному читати добре, та разом – краще.Шестикласники школи «Крок» активно долучитись до обговорення оповідань, ділилися враженнями, висловлювали власні думки та презентували власні ілюстрації до оповідань, що сподобались.


Учням школи «Мозаїка» зустріч зі світом Сухомлинського влаштували у відділі краєзнавства. Діти з великою уважністю слухали казки, а потім разом обговорювали, що таке «сміливість», «дружба» та «любов до батьківщини». 


За своє життя Сухомлинський написав  півтори тисячі казок і оповідань для дітей! Вони чудові: коротенькі,проте дуже змістовні. Вони навчають любити рідну землю, поважати старших, бути добрими, чуйними та надихають на творчість.


Впевнені, що зернятка мудрості, які посіяв письменник, проростуть у дитячих душах і дадуть щедрий урожай.

         

750Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: