Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: суспільство
Автор:
Дата: 23 вересня, 10:05
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/society/2022/09/23/vulitsja-ridnoi-zemli.htm
суспільство, 23 вересня, 10:05

Вулиця рідної землі


Любити рідний край –  означає берегти кожну його вулицю, двір, хату, деревце.Любити рідний край – означає шанувати старших,зберігати його історію.


До дня міста Кропивницького колектив бібліотеки-філії №10запросив завітати своїх користувачів  на урок - панораму  «Рідна вулиця моя». Учасники заходу познайомитись з  історією  родини Луньових,  яка жила і живе поряд з нами багато років. Багатьох членів цієї родини опалила Друга світовавійна, але вони витримали,  різними шляхами повернулися додому і поєднали свої долі. Це родина Героя  Павла Федоровича Луньова. Він пройшов бойовий шлях від Сталінграда до Берліна. Мав сім поранень. Крім звання Героя, нагороджений чотирма орденами і багатьма медалями. Головна вулиця,  на якій знаходитьсябібліотека 10, Завадівська гімназія, носить його ім’я. 


Всі відвідувачі бібліотеки були в захваті від виставки «Світлини родини Луньових».  А за допомогою слайд-презентації «Історія родини Луньових»,  бібліотекарі розповіли гостям про життєвий шлях,  героїзм  земляка Павла Луньова та історію його родини від найстаршого покоління  до наймолодшого.  Юні користувачі читали вірші про рідний край, вулицю. А на закінчення  заходу, бібліотечні працівники побажали  завадівцям  натхнення, щастя, добробуту, любові  в їх родинах та миру на рідній землі!


Шануймо пам’ять наших предків – вони лишили нам багато цінностей,  якими  тепер користуємось і які ми повинні доповнити і збагатити.

https://www.youtube.com/watch?v=hSKF4NBQSVE


436Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: