Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: суспільство
Автор: Кіровоградський обласний центр зайнятості
Дата: 21 вересня, 11:33
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/society/2022/09/21/planuete-pratsjuvati-za-kordonom-todi-tsja-informatsija-dlja-vas-.htm
суспільство, 21 вересня, 11:33

Плануєте працювати за кордоном? Тоді ця інформація для вас!

Кіровоградський обласний центр зайнятості


Коли українці збираються працювати закордоном, їх свідомість затьмарюють думки про високу заробітну плату та кар’єрний ріст. Про негативні наслідки трудової міграції мало хто задумується. 


Для підвищення правової освіченості громадян та недопущення виникнення ситуацій нелегальної трудової міграції, застереження шукачів роботи від шахрайства при працевлаштуванні за кордоном, запобігання економічної експлуатаціїфахівці служби зайнятості проводять інформаційні семінари. 


Про що ж дізнаються під час цих заходів безробітні:


- переваги легального працевлаштування за кордоном

- основні характеристики трудової міграції, причини її виникнення;

- наслідки зовнішньої нелегальної трудової міграції;

- стереотипи, що супроводжують нелегальне працевлаштування;

- ризики нелегальної трудової міграції;

- шахрайство при працевлаштуванні;

- торгівлю людьми,  формами та види торгівлі людьми тощо.


Вправа «Міфи і факти», що є структурним елементом заходів, допомагає безробітним позбутися власних стереотипів, які сприяють виїзду людей за кордон та їх нелегальному працевлаштуванню. За допомогою інтерактивного спілкування учасники заходу мають можливість дізнатися про реалії трудової діяльності мігрантів та визначитись, що необхідно мати людині, аби успішно працевлаштуватися за кордоном.


Про правовий захист громадян, які перебувають за кордоном, розповідають безробітним представникимісцевих центрів з надання безоплатної правової допомоги, які є надійними соціальними партнерами Державної служби зайнятості.


Задопомогою питань-відповідей учасники семінару мають змогу чітко усвідомити ризики нелегальної трудової міграції та роботи «у тіні» й серйозно замислитися над подальшим трудовим майбутнім.


Нагадаємо, що наразі як в Україні, так і в області проходить акція «Виходь на світло», яка спрямовується на працівників і роботодавців, які продовжують працювати, але уникають належного оформлення трудових відносин та сплати податків.Дізнатися більше про подолання незадекларованої праці можна тут:https://dsp.gov.ua/ Про зміни утрудовомузаконодавствіпід час воєнного стану тут:https://cutt.ly/tZOfZvZ


Є питання сфери зайнятості? Контакти тут: https://cutt.ly/BXcMTzn.


Бажаєте отримувати актуальну та корисну інформацію? Запрошуємо на заходи, які організовують фахівці центру зайнятості або філії Кіровоградського обласного центру зайнятості. Орієнтовний графік тут: https://cutt.ly/aXcMbjP.


Ви зараз у пошуку роботи? Актуальніпропозиції роботи тут: https://is.gd/LQ66ql або у Telegram https://t.me/worknowdcz.337Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: