Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: суспільство
Автор: Вікторія Талашкевич
Дата: 31 серпня 2022
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/society/2022/08/31/zanjattja-z-tilesno-orientovanoi-terapii-prohodjat-u-kropivnitskomu.htm
суспільство, 31 серпня 2022

Заняття з тілесно-орієнтованої терапії проходять у Кропивницькому

Вікторія Талашкевич

Заняття у групі психологічної підтримки з елементами тілесно-оріентовної терапії щотижня проходять на даху в освітньо-культурному просторі "Гончаренко центр", дякуючи реалізації проекту BHA чеської гуманітарної організації «Людина в біді».

Заняття проводить Інна Панченко, яка переїхала до Кропивницького зі Слов'янську, і має великий досвід у психологічній та тілесній реабілітації.

Тілесно-орієнтована терапія — це одне із найсучасніших і ефективних напрямків в психологічній практиці. Його відмінність полягає в тому, що звична психологічна робота доповнюється роботою з тілом людини.

Протягом заняття його учасники та учасниці отримують зменшення емоційної напруги, позбавлення від напруження та блоків в тілі, заспокоєння і покращення настрою.

Заняття проходять
щосереди о 14.00 на даху у Гончаренко центрі за адресою - вул. Велика Перспективна, 4а. Вхід - вільний, без реєстрації, участь безкоштовна. Коврики (каремати) для занять надає Центр. Тривалість заняття - біля години.


648Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: