Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: суспільство
Автор:
Дата: 20 червня, 11:42
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/society/2022/06/20/jaku-programu-vikoristovuvati-u-komp-juternii-grafitsi-ta-3d-modeljuvanni.htm
суспільство, 20 червня, 11:42

Яку програму використовувати у комп’ютерній графіці та 3D-моделюванні


Вам цікаво,яку програму краще використовувати у комп’ютерній графіці  та 3D-моделюванні? Яка програма містить повний спектр інструментів, необхідних для підготовки тривимірних моделей і друку на 3D-принтерах? 


Про це ви дізнаєтеся на курсах цільового призначення за навчальною програмою «Використання програми Meshmixer для підготовки моделей до 3D-друку» від викладачів Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.


Поспішайте, адже навчання розпочинається 27 червня 2022 року.


Якщо ви перебуваєте на обліку у державній службі зайнятості як безробітний – для вас професійне навчання здійснюється безкоштовно, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.


Васзацікавила ця інформація? Не зволікайте –  зверніться до найближчого центру зайнятості за місцем вашого перебування або до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном (0522) 32-13-28. 


З орієнтовним графіком навчання за іншими професіями, за якими передбачається організація професійного навчання безробітних громадян у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості у червні 2022 року, можна ознайомитися тут: https://cutt.ly/3Jdtth5


306Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: