Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: суспільство
Автор:
Дата: 16 червня, 11:52
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/society/2022/06/16/bezkoshtovni-kursi-vid-tsentru-zainjatosti-dlja-potsinovuvachiv-bdzhilnitstva.htm
суспільство, 16 червня, 11:52

Безкоштовні курси від центру зайнятості для поціновувачів бджільництва


Тарас Шевченко стверджував, що для правильної взаємодії з бджолами людина мусить бути не тільки удачною, а й лагідною та праведною.


Державна служба зайнятості пропонує оволодіти новими знаннями у професії бджільництва кожного, кого цікавлять маленькі збирачі меду. 20 червня 2022 року розпочнуться курси цільового призначення за навчальною програмою «Мале підприємництво на селі. Бджільництво». Проходитимуть як дистанційно, так і на базі Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. 


За час навчання ви дізнаєтесь, як правильно доглядати за бджолами та вуликами, аби не нашкодити, як розводити та захищати від хвороб маленьких трудівників тощо. 


Умови:


- професійно-технічна освіта;

- вік особи не менше 18 років;

- медична довідка.


Звертаємо увагу, що для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, профнавчання здійснюється за рахунок коштів Фонду державного соцстрахування України на випадок безробіття.


Деталі та умови навчання на курсі можна дізнатися у найближчому центрі зайнятості або за телефонами, вказаними тут https://cutt.ly/OJ48QYR


З орієнтовним графіком навчання за іншими професіями, за якими передбачається організація професійного навчання безробітних громадян у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості у червні 2022 року, можна ознайомитися тут https://cutt.ly/3Jdtth5 .


402Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: